اگر می خواهید طراحی لوگو را فرا بگیرید یا مهارت طراحی خود را تقویت کنید، یک سر به این منابع آنلاین لوگو بزنید، وب سایت هایی که در آن ها هزاران ایده و الهام خواهید یافت. دنیای وب منابع بسیاری را برای ما به ارمغان می آورد که می توان در آن ها آموزه های فراوانی را  برای طراحی یک لوگوی مناسب آموخت.

شنبه, فوریه 14, 2015 - 21:46

نمی‌توان گفت که کار بلک‌بری به‌طور کامل یکسره شده است، اما معلوم نیست حساب کاربری توییتر این شرکت را چه کسی مدیریت می‌کند. دو روز پیش توئیتی در حساب کاربری این شرکت منتشر شد، توئیتی که شاید منجر به ناامیدی و حتی ناراحتی کاربرانی که هنوز خود را طرفدار این برند می‌دانند، شده باشد.

جمعه, ژانویه 16, 2015 - 16:23

چند روز پیش ، خانم یولیا واسیلی یونا ، معلم سر خانه ی بچه ها را به اتاق کارم دعوت کردم. قرار بود با او تسویه حساب کنم. گفتم بفرمایید بنشینید یولیا واسیلی یونا ! بیایید حساب و کتابمان را روشن کنیم … لابد به پول هم احتیاج دارید اما ماشاالله آنقدر اهل تعارف  هستید که به روی مبارکتان نمی آورید. خوب قرارمان با شما ماهی ٣٠ روبل ! نخیر ۴٠ روبل  نه ، قرارمان ٣٠ روبل بود … من یادداشت کرده ام. به مربی های بچه ها همیشه ٣٠ روبل می دادم. خوب دو ماه کار کرده اید. دو ماه و پنج, روز درست دو ماه , من یادداشت کرده ام … بنابراین جمع طلب شما می شود ۶٠ روبل.

جمعه, ژانویه 16, 2015 - 14:39

نفیس همچون نگاه شما...

انتشارات میردشتی پس از رایزنی با چند شرکت تبلیغاتی در نهایت گروه تبلیغات آن را به عنوان مجری تبلیغاتی خود انتخاب نمود.

جمعه, ژانویه 16, 2015 - 14:13